S autojeřábem je práce jednodušší

Realizujete stavbu výškové budovy? K této práci budete potřebovat ideální pracovní stroje. Jedním z nejdůležitějších strojů je bezpochyby jeřáb, který má dnes v nabídce celá řada společností k pronájmu. Hledáte-li autojeřáby Hodonín, obraťte se na firmu Autojeřáby Miroslav Harsa. Tato společnost má na českém trhu dlouholeté zkušenosti.

Na výrobky z plastů se specializuje firma Megat

Společnost Megat Zlín se specializuje na výrobu plastů na zakázku, vyrábí speciální plastové trubky třeba i s vnitřním nebo vnějším závitem. Mimo to dělají také nábytkové plastové profily, plastové profily pro podlaháře (podlahové lišty), kobercové lišty, schodové hrany, přechodové lišty, plastové trubky z polypropylenu s UV stabilizací nebo i plastové krycí desky s potiskem i bez, různé trubičky, obaly vodičů a také PVC dráty. Koukněte na jejich stránky a vyberte si – nabídky je opravdu široká!

Štukatérství Bolek

Štukatérství je řemeslo zpracovávající sádru pro umělecké a malé stavební práce. Patří sem i výroba odlitků z umělých kamenů, zhotovování sgrafit a štukových ozdob, modelování štukatur, štuků, a barevné i kresebné komponování umělých mramorů.

Brúsenie nerezu

Nájsť firmu v oblasti leštenie a brúsenie nerezu, ktorá by vám garantovala nízku cenu a vysokú kvalitu, nie je ľahká úloha. Jednou z nich je firma Fruněk INOX, ktorá sa môže pýšiť bohatou ponukou služieb a produktov. Medzi službami nájdete brúsenie, leštenie, frézovanie, vŕtanie, rezanie alebo ohýbanie kovových materiálov. Ak chcete využiť niektoré z týchto služieb, navštívte firmu v priestoroch priemyselnej zóny v Zlíne, kde má svoju vlastnú výrobnú halu.

Spoločnosť Fruněk INOX, ktorá ponúka brúsenie nerezu, má vo svojom portfóliu aj celý rad produktov - od rúr, cez jekly až po výpalky. Tešte sa na nízke ceny, spoľahlivosť a profesionalitu a na rýchle vybavenie objednávky.

Bolek Štukatérství

Chcete svůj interiér či exteriér odlišit od ostatních? Toužíte po originálním zdobení svého domu, které by lahodilo oku každého kolemjdoucího? Pak zvolte štukovanou omítku, která se dnes opět dostává do popředí. Pokud si myslíte, že štuky do módy nepatří, pak jste na omylu, protože jsou zařazeny mezi trendy moderního bydlení. Objednejte si štukatérské práce a nechte si udělat štukování v exteriérech i interiérech. Kromě toho, že se štukatérství provádí na rodinných domech, se provádí také na historických stavbách.

Bolek stukaterstvi