Hliníková zimní zahrada aneb léto po celý rok

Léto se pomalu přehouplo ke svému konci a na pár měsíců se budeme muset opět smířit s kratším dnem a chladnějšími teplotami a kolem prosince i sněhem. Pro milovníky zahrad to znamená jediné, užít si pár teplých dnů na svých zahradách. Existuje však možnost, jak sedět na zahradě po celý rok. Vybudujte si zimní zahradu a máte po problému.

VYBÍRÁME: Vrata do garáže i průmyslových staveb

Ačkoliv se může zdát, že výběr vrat je oproti ostatním stavebním záležitostem tou jednodušší činností, ne vždy je tomu tak. Vrata jsou totiž velmi zatěžovaným prvkem domu či stavby, jsou využívány téměř nepřetržitě, je proto důležité při jejich výběru dbát na kvalitu, spolehlivost, odolnost a volbu vhodného typu.

Jak již bylo zmíněno, kromě kvalitního zpracování, spolehlivých mechanismů, odolnosti a jednoduché údržby je důležité zvolit také konstrukci vhodnou pro konkrétní stavbu, především s ohledem na rozměry a provedení, ať už se jedná o domácí garážová či průmyslová vrata. Jaké jsou tedy možnosti?

Cože, hliníková okna?

Pokud vybíráte okna praděpodobně se rozhodujete jestli zvolit plastová nebo ty ze dřeva. Ale co takhle z hliníku? Možná si teď říkáte: “Cože okna z hliníku?”. Ano čtete dobře.

hliníkové profily

Oprava ploché střechy

Nebaví vás neustálé opravy ploché střechy? Tak raději přejděte na šikmou. Jednou se plácněte přes kapsu a nechte si zrekonstruovat plochou střechu na šikmou. Tato investice se vám určitě vyplatí, protože už se nebudete muset co dva roky zabývat opravou ploché střechy, která stejně zase nevydrží a za dva roky ji můžete opravovat nanovo.

oprava ploche strechy


To, že se tato oprava vyplatí, jde vidět na stále přibývajících panelových domech, jejichž vlastníci se rozhodli, že už nechtějí řešit neustálé opravy.


Dle našeho názoru je šikmá střecha nejen efektivní ale i elegantní řešení.

Pokud hledáte kvalitu, materiály z nerezu jsou jasnou volbou

Ať už se chystáte na stavbu nového domu nebo jen rekonstrukci toho starého neobejdete se bez výběru materiálů. A jestli nechcete za pár let vaší novostavbu rekonstruovat nebo vaší rekonstrukci opakovat, doporučujeme použití kvalitních materiálů z nerezu.

 

 
 
nerezové materiály