Držáky na truhlíky zkrášlí zevnějšek vašeho domu

držáky na truhlíky

Truhlíky s rozrůstajícími se muškáty a dalšími balkonovými květinami mají svá úskalí. Pod tíhou rostlin se snadno převrhnou, neboť neodolají náporu silného větru. Pakliže řešíte, jak elegantně a bezpečně uchytit truhlíky na parametru, máme pro vás optimální řešení. V následujících řádcích vám představíme praktické držáky na truhlíky.

 

Držáky na truhlíky se instalují na venkovní parametry a uchycují se do ostění domu. Závěsné varianty se dají pověsit na zábradlí u vstupních dveří či na balkoně. Držáky se vyrábí z pevného, přitom nenápadného profilu. Jejich bytelnost ochrání truhlíky s květinami před ničivou bouřkou a silným větrem.

Kované držáky na truhlíky se pyšní svým unikátním designem, který koresponduje se vzhledem každého moderního objektu.

Držáky na truhlíky zdobí fasádu

Současný trh nabízí pestrou škálu okenních držáků a ochran proti spadnutí truhlíků. Všechny tyto prostředky mají společný cíl – chránit truhlíky před převrácením. Tím chráníte nejen rostliny jako takové, ale také lidi procházející pod vašimi okny. K výrobě držáků se používá kvalitní kov a na své si přijdou milovníci jednoduchého i rustikálního stylu. V každém případě držáky zkrášlí vzhled domovní fasády.

Mistrovským dílem kovářů jsou držáky vyrobené z ohýbaného kovu. Chcete-li zdobit exteriér těmito estetickými prvky, stačí si vybrat z bohatého produktového portfolia internetového obchodu Krasneokno.cz.