Jak vypadá správná údržba umělého trávníku?

Vlastníte umělý trávník a říkáte si, že když se v zimě nepoužívá, nemusí se ani čistit? Opak je ale pravdou. Jelikož jej kvůli současnému počasí nechrání vrstva sněhu, mohou se mezi vlákna usadit nečistoty, které už na jaře nesundáte. Je proto důležité dbát na průběžný servis i v zimních měsících. Pokud si nejste jisti technikou čištění umělého trávníkupřečtěte si, jak na to!

AdobeStock 110372910

Vězni třeste se z polykarbonátu

Některé fascinuje materiál jakým je polykarbonát natolik, že se pokouší využít jeho kvalit a možností v poněkud neobvyklejších formách. V jedné evropské zemi se tak testuje první vězení, kde jsou cely tvořeny tímto transparentním termoplastem.

polykarbonat

Jak položit umělý trávník?

Uvažujete o výměně nevzhledné a prošlapané trávy na zahradě a nejste si jisti, jak na to? Přečtěte si jednoduchý návod, který jsme pro vás připravili. Pokud jste alespoň trochu šikovní, zvládnete vše levou zadní. Tak pojďme na to!

Dezinfikujeme studnu! Víte, jak na to?

Pokud máte doma studnu, zajisté víte, že s příchodem jara nastává také čas, kdy je nutné studnu zkontrolovat a vydezinfikovat. Kvalita vody po zimě nemusí být dostačující, proto s čištěním neotálejte.

Nebezpečí plochých střech číhá všude

Jedna taková unikátní nevýhoda ploché střechy se skrývá v jedné ze zálib mládeže, která se jmenuje mimo jiné parkour. Jde o běhání po městě při kterém tito běžci dělal různé triky ve vzduchu, skákají ze střech na střechu a snaží se volně probíhat městem velice pohledným a svižným pohybem.