Kupujeme obývací nábytek: snadno a levně

Nakupování nábytku patří mezi aktivity, které buď milujete, nebo nesnášíte. Pokud je o vaše poprvé, může se to zdát jako těžký úkol, ale nebojte. S našimi tipy vybavíte svůj obývací pokoj jako nic. Tak jdeme na to!

sedací souprava

Vymezovací sloupky: Ochrana významných osob

Pro napsání tohoto článku mne inspirovalo hned několik událostí a jistě mi dáte za později za pravdu. Setkali jste se někdy s nějakou slavnou osobností? Je docela jedno o koho se jednalo. Mohl to být například vědec, herec, moderátor nebo blogger. Nyní se dostávám k jádru věci, jak toto setkání vypadalo? Bylo poklidné nebo divoké, řekněme až nebezpečné? Vždy záleží na kalibru osobnosti, někdy totiž může být takové setkání pro život celebrity až nebezpečné!

Jak vypadají moderní lítačky?

Pojem kyvné dveře - lidově lítačky - ve většině lidí vyvolávají představu ošklivých nemocničních dveří neurčité nažloutlé barvy, které ani náhodou nelze nazývat designovým a moderním prvkem. Zkuste na tuto představu zapomenout a podívejte se, jak vypadají lítačky dnes!

Zábradlí nerez vtiskne schodišti punc originality

Výroba z nerezu

Pokud není schodiště z obou stran ohraničeno stěnami, potom je jeho nezbytnou součástí zábradlí. To chrání před případným spadnutí. Zábradlí má být v první řadě praktické, ale měli byste myslet i na jeho estetickou stránku. Velmi oblíbené je zábradlí nerez, které vyniká řadou výhod. A v kompetenci jaké firmy je výroba z nerezu?

Kdo nabízí obkladačské práce Brno?

Obkladačské práce Brno

Mezi obkladačské práce spadá celá řada činností. Zjednodušeně bychom mohli říct, že se jedná o pokládání dlaždic neboli kachlíků do koupelen, na toalety, chodby, ale také do kuchyní. Velmi často se používají venkovní obkladačky, které jsou mrazuvzdorné. Obkladačské práce Brno pak musí zajistit kvalitní pokládku.