Krásný trávník potřebuje čas a péči

Pokud máte zahradu, jistě mi dáte za pravdu, že krásný trávník za sebou skrývá spoustu hodin práce a trpělivosti. Jak si ale usnadnit práci? Dnes vám představíme několik pomocníků při údržbě trávníku.

údržba trávníku

Stavba výškové budovy vyžaduje jeřáb

Plánujete stavbu výškové budovy? Neobejdete se bez pracovních strojů? K výstavbě výškových budov budete potřebovat jeřáb, který má dnes v nabídce celá řada firem. Hledáte-li autojeřáby Hodonín, doporučujeme firmu Autojeřáby Miroslav Harsa, která na českém trhu existuje od roku 1990. V portfoliu služeb této firmy najdete veškeré práce, které jsou spojené s autojeřábem.

S autojeřábem je práce jednodušší

Realizujete stavbu výškové budovy? K této práci budete potřebovat ideální pracovní stroje. Jedním z nejdůležitějších strojů je bezpochyby jeřáb, který má dnes v nabídce celá řada společností k pronájmu. Hledáte-li autojeřáby Hodonín, obraťte se na firmu Autojeřáby Miroslav Harsa. Tato společnost má na českém trhu dlouholeté zkušenosti.

Dejte svému domu novou tvář

O každý rodinný dům i jiný typ nemovitosti se musíte starat. Jestliže vlastníte dům, pak je starost na místě. Aby se vám v domě dobře bydlelo, pustěte se do rekonstrukce rodinných domů, díky níž můžete změnit svůj dům k nepoznání.

Čerpadla ze Zlína?

Čerpadla Zlín neboli také pumpy jsou mechanická zařízení, která dodávají pohybovou, potenciální, nebo tlakovou energii kapalině, která skrz čerpadlo protéká. Čerpadlo je zpravidla poháněno zařízením, které se nazývá motor. Najdeme však i mnoho druhů čerpadel, které pro svůj chod používají pohon lidský nebo dokonce zvířecí. Čerpadla jsou zařízení, která byla známa již ve starověkých dobách, kdy sloužila především k dopravě vody. Dnes se používají čerpadla několika desítek konstrukcí a v mnoha oborech například v zemědělství, průmyslu, v domácnostech a v dopravě. Nejčastěji jsou využívány v jaderné a tepelné energetice, poté v průmyslu potravinářském a chemickém.

Na výrobky z plastů se specializuje firma Megat

Společnost Megat Zlín se specializuje na výrobu plastů na zakázku, vyrábí speciální plastové trubky třeba i s vnitřním nebo vnějším závitem. Mimo to dělají také nábytkové plastové profily, plastové profily pro podlaháře (podlahové lišty), kobercové lišty, schodové hrany, přechodové lišty, plastové trubky z polypropylenu s UV stabilizací nebo i plastové krycí desky s potiskem i bez, různé trubičky, obaly vodičů a také PVC dráty. Koukněte na jejich stránky a vyberte si – nabídky je opravdu široká!

Štukatérství Bolek

Štukatérství je řemeslo zpracovávající sádru pro umělecké a malé stavební práce. Patří sem i výroba odlitků z umělých kamenů, zhotovování sgrafit a štukových ozdob, modelování štukatur, štuků, a barevné i kresebné komponování umělých mramorů.

Brúsenie nerezu

Nájsť firmu v oblasti leštenie a brúsenie nerezu, ktorá by vám garantovala nízku cenu a vysokú kvalitu, nie je ľahká úloha. Jednou z nich je firma Fruněk INOX, ktorá sa môže pýšiť bohatou ponukou služieb a produktov. Medzi službami nájdete brúsenie, leštenie, frézovanie, vŕtanie, rezanie alebo ohýbanie kovových materiálov. Ak chcete využiť niektoré z týchto služieb, navštívte firmu v priestoroch priemyselnej zóny v Zlíne, kde má svoju vlastnú výrobnú halu.

Spoločnosť Fruněk INOX, ktorá ponúka brúsenie nerezu, má vo svojom portfóliu aj celý rad produktov - od rúr, cez jekly až po výpalky. Tešte sa na nízke ceny, spoľahlivosť a profesionalitu a na rýchle vybavenie objednávky.

Bolek Štukatérství

Chcete svůj interiér či exteriér odlišit od ostatních? Toužíte po originálním zdobení svého domu, které by lahodilo oku každého kolemjdoucího? Pak zvolte štukovanou omítku, která se dnes opět dostává do popředí. Pokud si myslíte, že štuky do módy nepatří, pak jste na omylu, protože jsou zařazeny mezi trendy moderního bydlení. Objednejte si štukatérské práce a nechte si udělat štukování v exteriérech i interiérech. Kromě toho, že se štukatérství provádí na rodinných domech, se provádí také na historických stavbách.

Bolek stukaterstvi

Hydraulické prvky pro stavby

Poohlížíte se po vhodném dodavateli hydraulických prvků? Pak se obraťte na společnost MHI servis spol. s.r.o., která vám nabízí hydraulické příslušenství od předních výrobců s osvědčenou kvalitou. V portfoliu produktů najdete hydraulické hadice, šroubení a spojovací prvky, hydraulické trubky, držáky trubek a mnoho dalších. Pestrá nabídka vás uspokojí každého, který hledá tento sortiment.

Broušení a leštění nerezu

Na trhu existuje jen málo firem, které snoubí vysokou kvalitu sortimentu a služeb s příjemnou cenou, které se soustředí na nerez. Jednou z těchto společností je Fruněk INOX s.r.o., která se může pyšnit pestrou nabídkou, kde najdete například broušení odlitků, řezání či svařování, a bohatou nabídkou produktů, jako jsou roury, kulatiny či jekly.